Koolitajad

Alex 

Tal on kõrgharidus ettevõtluses ja reklaamis. ülikoolis EABA, EESTI-AMEERIKA ÄRIAKADEEMIA

Kogemused  detailingu valdkonnas: rohkem kui 10 aastat.
Autohooldus vahendite ainuesindaja Baltimaades.
Müügispetsialist. Koolitanud rohkem kui 100 inimest nii Eestis, kui ka Lätis, Slovaakias, Venemaal, Saksamaal, Hollandis, Soomes. Deteiling Stuudio Pro Detailing Estonia asutaja. Ta osales sellistel näitustel nagu: Detailer Day 2019 Moscow, Detailer Day Moscow 2018,  DETAILER DAY MOSCOW 2017, FRANKFURT AUTOMECHANIKA 2018, DETAILER DAY Moscow 2016. Omab sertifikaate, mis kinnitavad selliste tuntud ettevõtete väljaõpet üksikasjade alal nagu: KRYTEX, SUN-TEK Venemaa, TruCut , 3M, RUPES,  Furniture Clinic, SPECTROLL, HexisRina Matvijenko

Kõrgharidus Reklaamis ja avaliku suhtedes Tallinna Ülikoolis. Müügispetsialist, erinevate ürituste korraldus. Turundaja. Autohooldus vahendite ainuesindaja Baltimaades. Eesti esimese ja ainsa Deteiling Kooli asutaja: Pro Detailing Studio ja koolituskeskus. Osales sellistel näitustel nagu: DETAILER DAY 2019, DETAILER DAY MOSCOW 2018, DETAILER DAY MOSCOW 2017, AUTOMECHANIKA FRANKFURT 2018, DETAILER DAY 2016. Ta õppis sellistes tuntud ettevõtetes nagu: Sun-Tek Russia, Detailing Center FIRST, KRYTEX Venemaa, KRYTEX GRUPP ... Viimane haridus: Rahvusvahelise ärijuhtimise instituut, Berliin, Saksamaa: Marketing Essentials.


Daniil Getmantsuk

Daniii omandatud eriala on  mehaanik-tehnik. Danil on 5 aastase kogemusega detailer. Õpetab alates 2019. Ta on inimene, kes oskab mis tahes protessi selgitada nii, et peale kursuse läbimist ei jää ühtegi küsimust alles. Danil on õpinud Moskvas, Peterburis, Saksaamal ja Eestis koos inimestega, kes on detailingu isad/emad Eestis.


Aleksander Tverdovsky

Ärikoolitaja. Müügispetsialist, läbirääkimiste, klienditeeninduse alal. 25-aastane isiklik kogemus müügi ja läbirääkimiste alal erinevates ärivaldkondades. Turundaja. HR Tal on õigusteaduse kõrgharidus, samuti teine kraad - turundus. Rohkem kui 5-aastane treeningute ja kursuste läbiviimise kogemus Eestis ja välismaal.
tverdovski.ee

EE
RU EE